Přihláška na VH

 

1. 12. 2020: Z důvodu mimořádných opatření se bude 53. valná hromada AŘZŠ ČR konat on-line dne           9. prosince 2020. Všichni členové asociace obdrželi e-mailovou zprávu, kde se mohou přihlásit. 

Pokud potřebujete zaslat link k on-line vysílání, napište, prosím, na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Termín 53. VH : 21 - 23. 10. 2020, Grand hotel Třebíč ZRUŠENA

JE NÁM LÍTO, ALE 53. VH JE ASI ZAKLETÁ. UŽ PODRUHÉ JI ODKLÁDÁME, TENTOKRÁT NA DUBEN 2021. TERMÍN UPŘESNÍME. DŮVODY JSOU ZŘEJMÉ. DRŽME SI PALCE, ABY UŽ NA JAŘE POMINULY...

RÁDI BYCHOM ALESPOŇ INFORMACE O REVIZI RVP, KTERÉ POVAŽUJEME ZA ZCELA ZÁSADNÍ A VELMI MÁLO ZNÁMÉ, PŘINESLI ONLINE FORMOU. JEDNÁME S MŠMT O MOŽNOSTECH A TERMÍNU ONLINE PŘENOSU. ČLENY ASOCIACE BUDEME INFORMOVAT.

Program 53. valné hromady

Přihláška pro účastníky - členy i nečleny AŘZŠ

Přihláška pro firmy - POZOR! Nebude blok prezentací, pouze stánky!

V každém případě níže najdete anketu pro členy AŘZŠ a účastníky VH na téma: Vyberte témata pro moderovanou diskusi na VH. Minimálně tato diskuse by případně mohla proběhnout nějakou dálkovou formou. Správce našeho webu pracuje na vytvoření uživatelsky přátelského diskusního fóra pro naše členy. K účasti bude potřeba se přihlásit (vlevo). Až bude odladěno, budete informováni.

Anketu najdete na tomto odkazu.

Copyright © 2019 TechUp, s.r.o. All Rights Reserved Asociace ředitelů základních škol.